HYUNDAI KESÄPUDAS 2015 TULOKSET

G7 T

KotiVierasTulos
ONS T08 Punainen ONS T08 Valkoinen 2-0
OsPa T08-09 HauPa T08 2-1
ONS T08 Valkoinen OsPa T08-09 3-0
HauPa T08 ONS T08 Punainen 2-1
OsPa T08-09 ONS T08 Punainen 1-4
ONS T08 Valkoinen HauPa T08         0-4
ONS T08 Punainen HauPa T08 8-1
ONS T08 Valkoinen OsPa T08-09 2-0
OsPa T08-09 HauPa T08 2-5
ONS T08 Valkoinen ONS T08 Punainen 1-3
OsPa T08-09 ONS T08 Punainen 0-6
HauPa T08 ONS T08 Valkoinen 2-1

 

G7 P

KotiVierasTulos
HauPa Vihreä HauPa Musta 0-8
HauPa Keltainen OLS Sininen 0-5
OTP OLS Keltainen 0-3
HauPa Vihreä RoPs Valkoinen 0-9
RoPs Sininen HauPa keltainen 3-1
OLS Sininen OTP 5-1
HauPa Musta OLS Keltainen 6-0
RoPs Valkoinen OLS Sininen 5-0
OLS Keltainen RoPs Sininen 1-3
OTP HauPa Vihreä 0-1
RoPs Valkoinen HauPa Keltainen 2-0
RoPs Sininen HauPa Musta 2-3
HauPa Musta RoPs Valkoinen 1-1
OLS Sininen RoPs Sininen 0-1
OLS Keltainen HauPa Vihreä 0-2
HauPa Keltainen OTP 3-0
HauPa Musta OLS Sininen 6-0
RoPs Sininen OTP 7-0
RoPs Valkoinen OLS Keltainen 5-0
HauPa Musta HauPa Keltainen 4-5
OTP RoPs Valkoinen 0-4
HauPa Vihreä RoPs Sininen 0-7
OLS Keltainen HauPa Keltainen 1-4
OLS Sininen HauPa Vihreä 2-1

 

F8 P E

KotiVierasTulos
OLS Ranska Lyon HauPa Keltainen 3-4
OLS Hollanti Ajax LaFk Musta 5-2
OLS Ranska Marseille OLS Italia Juventus 3-4
HauPa Keltainen HauPa Vihreä 6-4
OLS Ranska Lyon LaFk Musta 11-0
OLS Hollanti Ajax OLS Ranska Marseille 3-2
HauPa Keltainen OLS Italia Juventus 1-3
LaFk Musta HauPa Vihreä 0-2
OLS Hollanti Ajax OLS Ranska Lyon 1-11
OLS Italia Juventus HauPa Vihreä 5-3
OLS Ranska Marseille HauPa Keltainen 4-1
OLS Ranska Marseille LaFk Musta 4-1
OLS Hollanti Ajax OLS Italia Juventus 4-3
LaFk Musta HauPa Keltainen 0-6
OLS Ranska Marseille OLS Ranska Lyon 1-2
OLS Hollanti Ajax HauPa Vihreä 2-6
OLS Italia Juventus LaFk Musta 8-1
OLS Ranska Marseille HauPa Vihreä 5-6
OLS Ranska Lyon OLS Italia Juventus 5-3
OLS Hollanti Ajax HauPa Keltainen 3-3
HauPa Vihreä OLS Ranska Lyon  

 

F8 P V

Koti VierasTulos
OLS Italia Lazio HauPa Musta 5-1
LaFk Keltainen ToJk 07-08 2-2
Pallokarhut OLS 08 Belgia 4-2
OLS Kreikka Aris OLS Italia Lazio 5-3
HauPa Musta ToJk 07-08 3-2
Pallokarhut OLS Kreikka Aris 6-2
OLS 08 Belgia LaFk Keltainen 7-1
OLS Italia Lazio ToJk 07-08 10-2
HauPa Musta OLS 08 Belgia 2-4
Pallokarhut LaFk Keltainen 9-2
HauPa Musta OLS Kreikka Aris 6-6
OLS Italia Lazio OLS 08 Belgia 4-1
Pallokarhut HauPa Musta 3-1
OLS Italia Lazio LaFk Keltainen 7-1
OLS Kreikka Aris ToJk 07-08 6-2
LaFk Keltainen OLS Kreikka Aris 1-8
ToJk 07-08 Pallokarhut 1-5
OLS Kreikka Aris OLS 08 Belgia 4-1
Pallokarhut OLS Italia Lazio 1-5
LaFk Keltainen HauPa Musta 0-3
ToJk 07-08 OLS 08 Belgia 1-3

 

F9 P E

KotiVierasTulos
HauPa Keltainen OLS Hollanti Keltainen 3-6
AjaxSarkkiranta Sininen OLS Kreikka Apollon 4-4
OLS Hollanti Keltainen AjaxSarkkiranta Valkoinen 7-4
Tervarit-j Musta HauPa Keltainen 5-2
AjaxSarkkiranta Valkoinen OLS Kreikka Apollon 6-6
OLS Hollanti Keltainen AjaxSarkkiranta Sininen 6-4
OLS Kreikka Apollon Tervarit-j Musta 5-6
HauPa Keltainen AjaxSarkkiranta Valkoinen 3-5
Tervarit-j Musta AjaxSarkkiranta Sininen 6-5
Tervarit-j Musta AjaxSarkkiranta Valkoinen 4-6
OLS Kreikka Apollon OLS Hollanti Keltainen 2-6
AjaxSarkkiranta Sininen HauPa Keltainen 5-3
AjaxSarkkiranta Valkoinen OLS Kreikka Apollon 6-2
OLS Hollanti Keltainen Tervarit-j Musta 8-2
AjaxSarkkiranta Sininen AjaxSarkkiranta Valkoinen 5-2
HauPa Keltainen OLS Kreikka Apollon 4-2
Tervarit-j Musta AjaxSarkkiranta Sininen 5-1
HauPa Keltainen OLS Hollanti Keltainen 3-6

 

F9 P V

KotiVierasTulos
HauPa Vihreä HauPa Musta 10-4
Tervarit-j Punainen Pallokarhut P06 1-6
OLS Kreikka Rodos OLS Hollanti Sininen 0-8
HauPa Vihreä TP-47 3-3
HauPa Musta Tervarit-j Punainen 5-4
TP-47 OLS Kreikka Rodos 10-1
HauPa Musta Pallokarhut P06 1-10
Tervarit-j Punainen OLS Kreikka Rodos 8-3
OLS Hollanti Sininen TP-47 2-6
Pallokarhut P06 HauPa Vihreä 6-1
OLS Hollanti Sininen HauPa Musta 3-6
HauPa Vihreä OLS Hollanti Sininen 4-4
OLS Kreikka Rodos Pallokarhut P06 1-9
TP-47 HauPa Musta 3-6
OLS Hollanti Sininen Tervarit-j Punainen 4-5
HauPa Vihreä OLS Kreikka Rodos 15-2
TP-47 Pallokarhut P06 1-6
Tervarit-j Punainen HauPa Vihreä 5-4
Pallokarhut P06 OLS Hollanti Sininen 3-3
Tervarit-j Punainen TP-47 4-6
OLS Kreikka Rodos HauPa Musta 1-2

 

E 10 KILPA

LOHKO A

KotiVierasTulos
HauPa Keltainen KuPs Keltainen 0-4
OLS Keltainen ORPa P06 4-2
RoPs Sininen Tervarit-j Musta 1-2
OLS Keltainen KuPs keltainen 1-2
ORPa P06 Tervarit-j Musta 0-2
RoPs sininen HauPa Keltainen 5-1
KuPs Keltainen Tervarit-j Musta 5-0
RoPs Sininen ORPa P06 3-4
HauPa Keltainen OLS Keltainen 0-10
HauPa Keltainen ORPa P06 1-3
KuPs Keltainen RoPs Sininen 3-1
OLS Keltainen Tervarit-j Musta 5-2
ORPa P06 KuPs Keltainen 1-3
RoPs Sininen OLS Keltainen 1-5
Tervarit-j Musta HauPa Keltainen 2-0

 

Sarjataulukko Lohko A

JoukkueOVTHMaalitPist.Sij.
HauPa Keltainen 5 0 0 5 2-24 06
KuPs Keltainen 5 5 0 0 17-3 151
OLS Keltainen 5 4 0 1 25-7 122
ORPa P06 5 2 0 3 10-13 64
RoPs Sininen 5 1 0 4 11-15 35
Tervarit-j Musta 5 3 0 2 8-11 93

 

LOHKO B

KotiVierasTulos
KuPs Musta HauPa Vihreä 1-4
Tervarit-j Punamusta OLS Sininen 2-1
Fc Santa Claus-j Kilpa TP-47 Punainen 0-11
HauPa Vihreä Tervarit-j Punamusta 6-0
OLS Sininen TP-47 Punainen 1-4
KuPs Musta Fc Santa Claus-j Kilpa 5-1
HauPa Vihreä TP-47 Punainen 6-1
Fc Santa Claus-j Kilpa OLS Sininen 3-4
Tervarit-j Punamusta KuPs Musta 0-7
HauPa Vihreä Fc Santa Claus-j Kilpa 5-0
OLS Sininen KuPs Musta 2-10
TP-47 Punainen Tervarit-j Punamusta 6-0
HauPa Vihreä OLS Sininen 13-1
TP-47 Punainen KuPs Musta 3-5
Tervarit-j Punamusta Fc Santa Claus-j kilpa 2-1

 

Sarjataulukko Lohko B

JoukkueOVTHMaalitPist.Sij.
Fc SantaClaus-j Kilpa 5 0 0 5 5-27 06
HauPa Vihreä 5 5 0 0 34-3 151
KuPs Musta 5 4 0 1 28-10 122
OLS Sininen 5 1 0 4 9-32 35
Tervarit-j Punamusta 5 2 0 3 4-21 64
TP-47 Punainen 5 3 0 2 25-12 9 3

 

Sijoitusottelut

SijatKotiVierasTulos
11-12 Fc SantaClaus-j Kilpa HauPa Keltainen 4-0
9-10 RoPs Sininen OLS Sininen 5-0
7-8 ORPa P06 Tervarit-j Punamusta 3-2
5-6 TP-47 Punainen Tervarit-j Musta 6-1
Pronssi KuPs Musta OLS Keltainen 1-2rp (0-0)
Finaali KuPs Keltainen HauPa Vihreä 5-3

 

Loppujärjestys Kilpa

SijoitusJoukkue
1. KuPs Keltainen
2. HauPa Vihreä
3. OLS Keltainen
4. KuPs Musta
5. TP-47 Punainen
6. Tervarit-j Musta
7. ORPa P06
8. Tervarit-j Punamusta
9. RoPs Sininen
10. OLS Sininen
11. Fc SantaClaus-j Kilpa
12. HauPa Keltainen

 

E 10 HAASTE

LOHKO A

KotiVierasTulos
HauPa Haaste ORPa Haaste 0-2
Tervarit-j Haaste Fc Santa Claus-j Haaste 2-2
LBK HauPa Haaste 4-1
ORPa Haaste Fc Santa Claus-j Haaste 7-0
LBK Tervarit-j Haaste 7-0
Fc Santa Claus-j Haaste HauPa Haaste 1-2
ORPa Haaste LBK 3-0
HauPa Haaste Tervarit-j Haaste 2-1
Fc Santa Claus-j Haaste LBK 0-3
Tervarit-j Haaste ORPa Haaste 0-8

 

Sarjataulukko Lohko A

JoukkueOVTHMaalitPist.Sij.
Fc Santa Claus-j Haaste 4 0 1 3 3-14 1 4
HauPa Haaste 4 2 0 2 5-8 6 3
LBK 4 3 0 1 14-4 9 2
ORPa Haaste 4 4 0 0 20-0 12 1
Tervarit-j Haaste 4 0 1 3 3-19 1 5

 

LOHKO B

KotiVierasTulos
HauPa T04 RoPs Valkoinen 4-1
OsPa TP-47 Valkoinen 1-1
RoPs Valkoinen TP-47 Valkoinen 4-4
HauPa T04 OsPa 0-0
TP-47 Valkoinen HauPa T04 1-5
OsPa RoPs Valkoinen 6-1

 

Sarjataulukko Lohko B

JoukkueOVTHMaalitPist.Sij.
HauPa T04 3 2 1 0 9-1 71
OsPa 3 1 2 0 7-2 52
TP-47 Valkoinen 3 0 2 1 6-10 23
RoPs Valkoinen 3 0 1 2 5-14 14

 

Haaste sarjan finaalit pelataan A ja B lohkojen 1. ja 2. sijan saaneiden kesken yksinkertaisella sarjalla.

Lohkojen A3-5 ja B3-4 pelaavat keskenään ristiin --> ei sijoituksia.

Sijoitusottelut:

KotiVierasTulos
TP-47 valkoinen Tervarit-j haaste 8-0
HauPa haaste RoPs valkoinen 6-1
ORPa haasteOsPa 4-0
HauPa T04LBK 0-0
Fc Santa Claus-j Haaste TP-47 valkoinen 2-3
RoPs valkoinen Tervarit-j haaste 8-3
ORPa haasteHauPa T04 2-0
LBKOsPa 0-0
HauPa haaste TP-47 valkoinen 1-1
Fc Santa Claus-j Haaste RoPs valkoinen 2-6
LBKORPa haaste 1-2
OsPaHauPa T04 0-3

 

Loppujärjestys

SijoitusJoukkue
1. ORPa Haaste
2. HauPa T04
3. LBK
4. OsPa