Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaKilpaHaaste
D13 (P-06)HauPa P06 
8 v 8OLS P06 Etelä 
 OLS P06 Itä 
 HauPa P06 Keltainen 
 OLS P06 Pohjoinen 
 HauPa P07 Keltainen 
 OLS P07 1 
   
D13 (T-06)HauPa T06 
8 v 8TP-47 T06 
(15.6)Merilappi United T06 
 HauPa T05-06 
 OHF T06 
 HauPa T07 Keltainen 
 HauPa T07 Vihreä 
 OHF T07 
   
D12 (P-07) HauPa P07 Vihreä
8 v 8 OLS P07 2
  LaFk P07
  OTP P07 Benfica
  KPV P07 Valkoinen
  AjaxSarkkiranta P07 Sininen
  KPV P07
   
D12 (T-07)  
8 v 8  
(15.6)  
   
E11 (P-08)HauPa P08 Vihreä 
8 v 8AjaxSarkiranta P08 Sininen 
 AjaxSarkkiranta P08 Sinivalkoinen 
 

OLS P08 Saksa Keltainen

 
 OLS P08 Saksa Sininen 
 HauPa P08 Keltainen 
 OLS P08 Belgia 
 OLS P08 Ruotsi 
   
   
E11 (T-08)HauPa T08OHF T08 Sininen
8 v 8OHF T08 1ONS T08 Punainen
(15.6)TP-47 T07-08Ajax-Sarkkiranta T08
 Merilappi United T08HauPa T09
  ONS T09 Punainen
  ONS T09 Valkoinen
   
E10 (P-09)HauPa P09 Keltainen 
8 v 8OLS P09 Keltainen 
 OLS P09 Sininen 
 AjaxSarkkiranta P09 Valkoinen 
 HauPa P09 Vihreä 
 OLS P09 Belgia 
 AjaxSarkkiranta P09 Sininen 
 OLS P09 Kreikka 
 OsPa P09 
E10 (T-09)  
8 v 8  
(15.6)  

 

SarjaEnemmän pelanneetVähemmän pelanneet
F9 (P-10)HauPa P10 VihreäOLS P10 Kreikka Olympiakos Sininen
5 v 5HauPa P10 KeltainenOLS P10 Kreikka Olympiakos Keltainen
 OLS P10 Ranska LyonHauPa P10 Musta
 OTP P10 PunainenOLS P10 Ranska Marseille
 OLS P10 Kreikka AEK ValkoinenOLS P10 Kreikka AEK Sininen
 OLS P10 EspanjaOTP P10 Valkoinen
 Ajax-Tervarit P10 MustaOLS P10 Kreikka AEK Keltainen
 Ajax-Tervarit P10 SininenFc Kemi P10-11 Punainen
 OLS P10 Ruotsi SininenFc Kemi P10-11 Valkoinen
  Ajax-Tervarit P10 Punainen
  Ajax-Tervarit P10 Valkoinen
  OLS P10 Ruotsi Valkoinen
   
F9 (T-10)HauPa T10 KeltainenFc Raahe T10
5 v 5 HauPa T10 Vihreät
(16.6) Meri-Lappi United T10-12
  Pallokarhut T10
   
   
   
F8 (P-11)LaFk P11KemPa P11
5 v 5HauPa P11 KeltainenHauPa P11 Musta
(16.6)HauPa P11 VihreäOLS P11 Ranska Marseille
 OLS P11 Belgia 
 OLS P11 Ranska PSG 
   
F8 (T-11)HauPa T 11Fc Raahe T11
5 v 5Fc SantaClaus T10-12Pallokarhut T11
(16.6)  
   
G7 (P-12)HauPa P12 KeltainenHauPa P12 Vihreä
5 v 5OLS P12 Kreikka 1OLS P12 Kreikka 2
(16.6)  
   
G 7 (T-12)HauPa T12 
5 v 5(Sarja peruttu) 
(16.6)  

 

SarjaEi tasoluokitusta
  
G 6-5 (T/P-13-14)HauPa P13 Keltainen ja Vihreä
4 v 4AjaxSarkkiranta P13 EP, AjaxSarkkiranta P13 VP
(15.6)OLS Belgia P13 Gent, OLS Belgia P13 Anderlecht
  

 

Järjestäjä pidättää oikeuden yhdistää sarjoja.

Päivitetty 2.6.2019 / JL (8 v 8 sarjoja yhdistetty)