Johtokunta ja henkilökunta

Kohonen Markku

puheenjohtaja, yleishallinto

markku.kohonen@haupa.fi

050 5148 769

Sorakangas Tuomo

varapuheenjohtaja, taloushallinto

tuomo.sorakangas@haupa.fi

045 6577 371

Körkkö Jarmo

johtokunta

jarmo.korkko@haupa.fi

040 0662 624

Nokela Jari

johtokunta

jari.nokela@haupa.fi

040 537 8017

Sarvela Minna

johtokunta

minna.sarvela@haupa.fi


Puranen Kari

valmennuspäällikkö

johtokunta

kari.puranen@haupa.fi

044 0500 981

Körkkö Petra

valmennuspäällikkö

petra.korkko@haupa.fi

041 313 5987

Toimisto

HauPa-halli

Muottitie 1
90830 Haukipudas

toimisto@haupa.fi

Joukkueiden toimihenkilöiden yhteystiedot löytyvät joukkuesivuilta.

Laskutus

Laskutustietomme muuttuvat 1.1.2022 alkaen. Alla uudet tiedot käytettäväksi.

E-laskujen vastaanotto:

verkkolaskuosoite 003709985766614 (APIX)

PDF-laskut: sähköposti:

saapuneet.35815834@archive.briox.fi